Заклад дошкільної освіти ясла - садок №34 
                 місто Дружківка

Черга в ДНЗ №34

Інформація

про чергу щодо вступу дітей до ДНЗ № 3 4 «Дельфін»

2014 – 2015 р. н.
на 01.09.2019 р.

№ з/п Призвище, ім’я дитини Дата

народженняа

Домашня адреса Примітка
1 Носков Гліб 13.10.2014 Мінська 12 27.10.2014
2 Бондаренко Дамир 30.09.2014 Солідарності 55 – 53 02.12.2014

 

2015 – 2016 р. н.
на 01.09.2019 р.

№ з/п Призвище, ім’я дитини Дата

народженняа

Домашня адреса Примітка
1 Портяникова Дарина 11.06.2016 Космонавтів 15 – 9 05.07.2016
2 Сєдих Іван 23.08.2016 Тамбовська 9 23.03.2017
3 Тітаренко Ксенія 07.08.2016 Енгельса 46 – 2 18.09.2017

2016 – 2017 р. н.
на 01.09.2019 р.

№ з/п Призвище, ім’я дитини Дата народж. Домашня адреса Заклад Примітка
1 Сніменко Ганна 14.10.2016 Солідарності 55-39 ДНЗ № 34 07.11.2016
2 Матвієнко Лев 11.11.2016 Солідарності 49-6 ДНЗ № 34 23.11.2016
3 Ковалев Ілля 15.12.2016 Космонавтів 54-155 ДНЗ № 34 10.03.2017
4 Фокінв Поліна 28.02.2017 Енгельса 82а-149 ДНЗ № 34 28.03.2017
5 Долганова Ольга 12.01.2017 Космонавтів 56-130 ДНЗ № 34 10.04.2017
6 Семенцов Роман 09.04.2017 Космонавтів 51-43 ДНЗ № 34 01.06.2017
7 Ошурко Євгенія 17.04.2017 Кошевого 68 ДНЗ № 34 07.06.2017
8 Тютюнник Максим 20.09.2017 П.Комуни 81-65 ДНЗ № 34 26.06.2017
9 Стальмакова Єва 18.07.2017 Космонавтів 56 – 58 ДНЗ № 34 25.07.2017
10 Баловський Максим 14.07.2017 Смоленська 8 – 38 ДНЗ № 34 05.09.2017
11 Симагіна Злата 17.02.2017 ДНЗ № 34 12.09.2017
12 Федоренко Емілія 07.08.2017 О. Кошового 39 – 8 ДНЗ № 34 28.09.2017
13 Морозова Катерина 18.02.2017 Калиноав ДНЗ № 34 22.12.2017

2017 – 2018 р. н.
на 01.09.2019 р.

№ з/п Призвище, ім’я дитини Дата народж. Домашня адреса Заклад Примітка
1 Малярова Дар’я 05.09.2017 Космонавтів 44 – 56 ДНЗ №34 05.09.2017
2 Князькова Катерина 02.09.2017 Енгельса 81 – 17 ДНЗ №34 05.09.2017
3 Асікаєв Артем 18.09.2017 О.Кошового 44 ДНЗ №34 26.09.2017
4 Васильєва Уляна 23.09.2017 Космонавтів 42 – 7 ДНЗ №34 06.10.2017
5 Шелест Миколай 11.09.2017 Шахтарська 8 – 5 ДНЗ №34 23.10.2017
6 Шерстюк Назар 15.09.2017 О.Кошового 39 – 39 ДНЗ №34 30.10.2017
7 Віннік Артем 02.10.2017 Солідарності 31а ДНЗ №34 04.12.2017
8 Бартко Анастасія 01.09.2017 Космонавтів 44 – 146 ДНЗ №34 04.12.2017
9 Почтарьова яіванна 02.11.2017 Покровська 44 ДНЗ №34 07.12.2017
10 Гашута Аполінарія 30.10.2017 Авіаційна 58 ДНЗ №34 26.12.2017
11 Крамарева Уляна 19.11.2017 Космонавтів 53 – 29 ДНЗ №34 22.01.2018
12 Дмитрієва Єва 30.12.2017 Космонавтів 42 – 54 ДНЗ №34 22.01.2018
13 Савенкова Кіра 18.12.2017 ДНЗ №34 29.012018
14 Бровченко Варвара 06.01.2018 Солідарності 51 – 33 ДНЗ №34 31.01.2018
15 Дуднік Максим 26.11.2017 Смоленська 4 – 50 ДНЗ №34 05.03.2018
16 Єгоров Роман 03.12.2017 Смоленська 4 – 13 ДНЗ №34 11.04.2018
17 Посталовская Аліса 20.12.2017 Космонавтів 42 – 172 ДНЗ №34 25.04.2018
18 Романенко Олександер 04.04.2018 Чкалова 133 ДНЗ №34 04.05.2018
19 Бондарева Ганна 03.04.2018 Космонавтів 56 – 59 ДНЗ №34 08.05.2018
20 Баранова Єва 21.03.2018 Космонавтів 44 – 8 ДНЗ №34 22.05.2018
21 Вітошкіна Варвара 29.12.2017 Космонавтів 28 – 20 ДНЗ №34 01.06.2018
22 Ікаєв Владислав 30.05.2018 О.Кошового 35 – 89 ДНЗ №34 07.06.2018
23 Кушиль Тихон 31.05.2018 Енгельса 8 – 30 ДНЗ №34 11.06.2018
24 Мовчан Ярослав 03.04.2018 Русіянова 45 ДНЗ №34 27.06.2018
25 Сластін Дар’я 13.04.2018 Козацька 52 – 84 ДНЗ №34 06.08.2018
26 Мінка Максим 14.04.2018 Солідарності 55 – 30 ДНЗ №34 10.08.2018
27 Міхнюк Єгор 19.09.2017 Смоленська 10 – 28 ДНЗ №34 15.08.2018
28 Данін Михайло 19.09.2017 Смоленська 4 – 59 ДНЗ №34 17.08.2018
29 Резніченко Ярослав 15.11.2016 Смоленська 4 – 4 ДНЗ №34 20.08.2018
30 Савченко Дар’я 07.06.2018 Бєлякова 95 ДНЗ №34 12.09.2018
31 Мальков Микита 05.09.2018 Солідарності 55 – 58 ДНЗ №34 12.09.2018
32 Герцовська Вікторія 07.07.2018 Козацька 68 ДНЗ №34 14.09.2018
33 Яртемік Дар’я 20.08.2018 Чернигівська 4 – 33 ДНЗ №34 01.10.2018
34 Бубнова Надія 14.07.2018 О.Кошоого 63 – 9 ДНЗ №34 29.10.2018
35 Доманський Марк 04.07.2018 Енгельса 77 – 17 ДНЗ №34 22.11.2018
36 Проніна Анастасія 13.04.2018 Солідарності 57 – 108 ДНЗ №34 22.11.2018
37 Кабанець Анна 01.02.2018 О. Кошового 33 – 69 ДНЗ №34 28.11.2018
38 Мельніченко Катерина 18.04.2018 Смоленська 10 -68 ДНЗ №34 29.11.2018
39 Оруська Єва 27.10.2017 ДНЗ №34 15.01.2019
40 Горінова Юлія 12.08.2018 Енгельса 78 – 41 ДНЗ №34 04.02.2019
41 Коробкін Тимур 23.09.2017 Соборна 42 – 21 ДНЗ №34 11.02.2019
42 Обедец Максим 09.03.2018 Смоленська 2 – 64 ДНЗ №34 02.04.2019
43 Боженко Дмитро 26.05.2018 Дружб 81 – 13 ДНЗ №34 05.04.2019
44 Сєвєрін Артем 05.09.2017 Орсительная 14 ДНЗ №34 09.04.2019
45 Гребенникова Мілана 18.07.2018 Енгельса 84 – 35 ДНЗ №34 09.07.2019
46 Орлова Ілона 23.09.2017 Космонавтів 54 – 79 ДНЗ №34 11.09.2019
47 Заруба Уляна 03.09.2017 Космонавтів 71 – 1 ДНЗ №34 11.09.2019

2018 – 2019 р. н.
на 01.09.2019 р.

№ з/п Призвище, ім’я дитини Дата народж. Домашня адреса Заклад Примітка
1
Мальков Микита 05.09.2018 ДНЗ № 34
12.09.2018
2 Мічурін Максим 18.092018 Солідарності 51 – 21 ДНЗ № 34 02.10.2018
3 Рахметов Роман 15.12.2016 Космонавтів 48 – 13 ДНЗ № 34 30.10.2018
4 Гуцуляк Віра 17.09.2018 Космонавтів 44 – 11 ДНЗ № 34 06.11.2018
5 Пірухіна Аліна 28.10.2018 Енгельса 58 – 3 ДНЗ № 34 31.01.2019
6 Ал – Джанабі Іван 29.12.2018 Енгельса 110 – 202 ДНЗ № 34 05.02.2019
7 Каляндрузь Матвій 02.02.2019 Короленко 213 ДНЗ № 34 05.02.2019
8 Чирка Герман 26.12.2018 Гаврилівська 4 – 30 ДНЗ № 34 05.02.2019
9 Добрєва Анастасія 24.09.2018 Енгельса 91 – 4 ДНЗ № 34 05.02.2019
10 Міщенко Мікаель 20.12.2018 Торецькая 36 ДНЗ № 34 06.03.2019
11 Геращенко Маргарита 16.02.2019 Космонавтів 58 – 18 ДНЗ № 34 12.03.2019
12 Григорук Стефанія 14.01.2019 Космонавтів 31 – 36 ДНЗ № 34 12.03.2019
13 Аносов Дмитро 25.12.2018 Космонавтів 52 – 33 ДНЗ № 34 22.03.2019
14 Гринкевіч Назар 17.08.2017 Космонавтів 44 – 156 ДНЗ № 34 01.04.2019
15 Скорик Валерія 26.09.2018 Космонавтів 46 – 8 ДНЗ № 34 05.04.2019
16 Коротіна Аріна 06.03.2019 Смоленська 8 – 31 ДНЗ № 34 05.04.2019
17 Шведенко Поліна 22.02.2019 Орловська 28 ДНЗ № 34 22.04.2019
18 Миронов Матвій 14.04.2019 О. Кошового 37 – 27 ДНЗ № 34 17.05.2019
19 Бойко Олексій 27.03.2019 Шахтарська 8 – 7 ДНЗ № 34 07.05.2019
20 Титов Кирило 10.11.2018 Солідарності 55 – 8 ДНЗ № 34 24.06.2019
21 Мухін Володимир 19.02.2019 Космонавтів 14 – 21 ДНЗ № 34 10.07.2019
22 Хряпіна Єва 04.07.2019 Енгельса 82а – 36 ДНЗ № 34 15.07.2019
23 Куріленко Даніель 07.07.2019 Енгельса 92 – 13 ДНЗ № 34 22.07.2019
24 Какшаров Міхаіл 18.07.2019 О. Кошового 35 – 11 ДНЗ № 34 31.07.2019
25 Родіна Поліна 07.01.2019 О. Кошового 39 – 50 ДНЗ № 34 02.08.2019
26 Винниченко Соломія 14.07.2019 ДНЗ № 34 02.08.2019
27 Іванченко Герман 13.08.2019 Солідарності 57 – 88 ДНЗ № 34 28.08.2019
28 Чумак Аліна 09.08.2019 Козацька 64 – 11 ДНЗ № 34 03.09.2019
29 Русін Платон 29.04.2019 Чкалова 117 ДНЗ № 34 04.09.2019
30 Коротєєв Богдан 03.07.2019 О. Кошового 63 – 6 ДНЗ № 34 09.09.2019
31 Іщенко Софія 24.07.2019 Енгельса 82а – 124 ДНЗ № 34 09.09.2019
32 Дьяконов Богдан 03.11.2018 Космонавтів 58 – 35 ДНЗ № 34 18.09.2019
33 Мармизко Емілія 08.11.2018 Космонавтів 56 – 123 ДНЗ № 34 19.09.2019
ДНЗ № 34